Online Alışverişin Tek Adresi
shopping_basket
Sepetim 0,00

Metabolin 9:44:9 ME

Promoseed

Paylaşın

(Metabolin 9-44-9+ME)

Metabolin 9-44-9+ME içeriğinde yüksek oranda fosfor içermesi yanında bitkiye azot ve potasyum desteği de sağlamaktadır. Bitkide oluşabilecek fosfor eksikliğini yüksek fosfor oranı sayesinde ortadan kaldırmakta, bunun yanında içeriğinde bulunan azot ve potasyum yardımıyla bitkiye sağlıklı bir ortam hazırlamaktadır.  Azot, fosfor ve potasyumun dışında EDTA ile şelatlı bir şekilde mikro elementler, oranında organik madde, deniz yosunu bulundurması ile bitkiye tamamen bitki besince zengin bir ortam hazırlamaktadır.

Metabolin 9-44-9 +ME ürünümüz doğrudan damlama sulama ile toprak ve hem de yapraktan uygulamak için tamamen uygundur. Metabolin 9-44-9+ME fide dikimi ve tohum ekiminde kullanıldığı taktirde bitkiye daha uygun bir ortam hazırlamış olacaktır. Bitkinin kök sistemini güçlendirir. Mükemmel kök gelişimi yanı sıra bileşiminde bulunan bitki besin elementleri yardımıyla büyüme ve gelişmeyi destekler. Güçlü ve sağlıklı yeşil aksam meydana getirir. Eş zamanlı ve kuvvetli çiçeklenmeyi teşvik ederek verim artışı sağlar. Sebzeler ve meyve ağaçlarında tomurcuk ve çiçek oluşumu, meyve bağlama ve meyve kalitesini (şekerler, proteinler, vitaminler, organik asitler, aroma maddeleri vs.) artırır.

Tüm bunların yanı sıra bitkide oluşabilecek fungal hastalıklara ve zararlılarına karşı mükemmel düzeyde koruyuculuk sağlayan innovativ bir üründür.


  

    

Bu alan zorunludur
error_outline
Bu alan zorunludur
error_outline
Bu alan zorunludur
star_border star_border star_border star_border star_border
Bu alan zorunludur
error_outline
Bu alan zorunludur
error_outline
TESLIMAT
ODEME
Takip Et
Bu site Onreon e-ticaret paketleriyle hazırlanmıştır